Белешки за жива и готвена веганска храна...

ТАБУЛЕ СО КАРФИОЛ

130.00 MKD

Количина: 300гр

Состојки:

 • домати
 • краставици
 • карфиол
 • магдонос
 • маслиново масло
 • јаболков оцет
 • хималајска сол

Out of stock

Количина: 300гр

Состојки:

 • домати
 • краставици
 • карфиол
 • магдонос
 • маслиново масло
 • јаболков оцет
 • хималајска сол